dentysta winogrady wichrowe wzgórze

Zadzwoń :(+48) 570 703 888
os. Wichrowe Wzgórze 122
61-699 Poznań

RTG + Radiowizjografia

Aparat do zdjęć wewnątrzustnych Kodak CS2200+radiowizjografia. W gabinecie posiadamy najnowocześniejszy na rynku aparat rentgenowski. Zdjęcie rentgenowskie wykonujemy na fotelu dentystycznym i od razu możemy je omówić z pacjentem przy ekranie monitora. Program pomaga dokonać odpowiednich pomiarów oraz zdiagnozować problem i dostrzec niewidoczne wcześniej ubytki w zębach.

Unit

Twój komfort jest dla nas najważniejszy !!!

W trosce o zapewnienie maksymalnej wygody podczas długich zabiegów stomatologicznych nasz gabinet wyposażyliśmy w najnowszej generacji unit marki STERN WEBER, który jest wyposażony w Tapicerkę Memory-Foam.

Unit

Unity stomatologiczne Chriana CHEESE wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów pochodzących z Unii Europejskiej Seria Chirana CHEESE Easy zapewnia wysoki komfort, niezawodność i nowoczesny design

Laser picasso

W naszym gabinecie stosujemy tylko najnowoczesniejszą metodę wybielania zębów za pomocą lasera Picasso.

Mikrosilnik endodontyczny

Mikrosilnik endodontyczny Maillefer X-Smart PLUS to urządzenie służące do maszynowego opracowywania kanałów w trakcie leczenia endodontycznego. Pomaga nam szybciej opracowywać kanały niż w przypadku ręcznego opracowywania kanałów.

Endometr

To elektroniczne urządzenie służące do dokładnego pomiaru długości kanału korzeniowego podczas leczenia endodontycznego.

Kamera wewnątrzustna

Podczas badania jamy ustnej pacjenta na kamerze pokazujemy wszystkie niepokojące nas ubytki w zębach. Poprawia to lepszą komunikację z pacjentem oraz zwiększenia wzajemne zaufanie.Pacjent w naszym gabinecie zawsze wie który ząb ma leczony i jak będzie przebiegał proces leczenia. Pokazujemy pacjentowi zdjęcie kamerą wewnątrzustną przed i po wykonanym zabiegu.

Program Prodentis

W gabinecie posiadamy Państwa pełną dokumentację wizyt zapisywanych w najnowszym technologicznie programie ProDentis.Na pierwszej wizycie przeprowadzany jest dokładny przegląd jamy ustnej,który zapisywany jest w programie.Dzięki temu możemy optymalnie zaplanować leczenie.

Autoklaw

Klinika dysponuje oddzielnym pomieszczeniem sterylizacyjnym. Wszystkie narzędzia pakowane są w jednorazowe pakiety foliowe, otwierane w obecności pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem.